Notice: Undefined index: countid in /home/vened/domains/vened.kiev.ua/public_html/ua/view_content.php on line 16
Самовсмоктуюча насосна установка SCALA1 3-45

ru|ua 067-504-93-40

У гору
Самовсмоктуюча насосна установка SCALA1 3-45

Самовсмоктуюча насосна установка SCALA1 3-45


ОТ 12600.83 грн.

SCALA1 - це повністю укомплектована самовсмоктуюча насосна установка, яка може перекачувати воду з рівня нижче самої установки. SCALA1 включає в себе мембранний бак, реле тиску, реле протоки, зворотний клапан на нагнітанні, кабель зі штекером, вбудований цифровий вхід. SCALA1 включає в себе розширені функції захисту.
Скидка 15% Поспеши, осталось: 42 Дней

SCALA1 - це повністю укомплектована Самовсмоктуюча насосна установка, що включає в себе мембранний бак, реле тиску і реле протоки, зворотний клапан на нагнітанні, кабель зі штекером, вбудований цифровий вхід. SCALA1 може перекачувати воду з рівня нижче від установки так як вона є самовсмоктуючий насосної установкою.  Якщо SCALA1 заповнена водою, насосна установка зможе підняти воду з глибини 8 метрів менш ніж за 5 хвилин. SCALA1 може зв'язуватися з додатком Grundfos GO Remote по каналу Bluetooth, завдяки чому забезпечується детальний моніторинг насосної установки і широкі можливості налаштування. Насосна установка SCALA1 включає в себе розширені функції захисту, такі як: Захист від сухого ходу, яка автоматично зупиняє насос в разі нестачі води Захист від циклічності, яка запобіжить частий запуск насоса в разі незначних витоків в установці Захист по максимальному часу роботи може зупинити насос після бажаного періоду безперервної роботи, запобігаючи потенційне пошкодження через затоплення в разі поломки труби.   Насос має вбудований захист двигуна, яка зупиняє насос при впливі надмірної температури через високу температуру навколишнього середовища. Можливість підключення додаткової насосної установки для здвоєної роботи. SCALA1 може бути легко налаштована як здвоєна насосна установка, якщо потрібно резервна насосна установка або більш висока подача. Для цього потрібно придбати комплект для здвоєної роботи. Моделі насосних установок повинні збігатися. У SCALA1 є вбудований цифровий вхід 24 В, зовнішній пристрій має підключатися до установки через спеціальний отвір в корпусі. Для SCALA1 можна підключити пристрій зовнішнього управління для того, щоб додатково розширити умови експлуатації (Приклад використання: реле тиску на вході для зупинки установки при підвищеному тиску). Також в SCALA1 є функція роботи за встановленим календарем. SCALA1 зручна в обслуговуванні так як не вимагає додаткового сервісного обслуговування, але рекомендується утримувати насос в чистоті, перевіряти зворотні клапани і очищати вентиляційні отвори від пилу.

Технічні дані Номінальна витрата 3.59 м? / год номінальний напір 25 м Максимальний напір 44 м Тип ущільнення вала BVBP сертифікати CE, EAC, AAA Допуски для питної води WRAS, ACS Допуски по робочим хар-кам ISO9906 діє до: 2012 3B Модель A тиск пуску 2.2 бар матеріали корпус насоса композит Робоче колесо композит монтаж Діапазон температури навколишнього середовища 0 .. 55 ° C Макс. робочий тиск 8 бар Максимально допустимий тиск на вході 3 бар Тип вхідного з'єднання R Тип вихідного патрубка R Розмір всмоктуючого патрубка 1 inch Розмір напірного патрубка 1 inch допустимий тиск PN 8 рідина робоча рідина вода Діапазон температур рідини 0 .. 45 ° C Температура рідини 20 ° C густина 998.2 кг / м? дані електрообладнання Довжина силового кабелю 1.5 м P1 макс. 910 Вт Номінальна потужність - P2 0.58 кВт Частота мережі 50 Hz Номінальна напруга 1 x 230 В Максимальне споживання струму 4.1 A Ступінь захисту (IEC 34-5) X4D Клас ізоляції (IEC 85) F роз'єм електроживлення Type E / F (CEE7 / 7) Роз'єм живлення штекер Шуко інше Вага нетто) 12 кг Вага брутто) 14 кг Обсяг поставки 0.046 м? Діапазон температур зберігання -40 .. 70 ° C Країна походження HU

Подібний товар:
 • Автоматична насосна установка GRUNDFOS SCALA2 3-45 A

  13854.58
  грн.

  Автоматична насосна установка GRUNDFOS SCALA2 3-45 A

 • Погружной дренажный насос KPC 300 А

  3934.15
  грн.

  Заглибний дренажний насос KPC 300 А

  Заглибний дренажний насос KPC 300 A використовують для осушення підвалів і гаражів при затопленні водою, для спорожнення басейнів, котлованів і тунелів. Ідеально підходить в садово-городніх господарств.
 • Погружной дренажный насос KPC 600 A

  5050.29
  грн.

  Заглибний дренажний насос KPC 600 A

  Заглибний дренажний насос KPC 600 A використовують для осушення підвалів і гаражів при затопленні водою, для спорожнення басейнів, котлованів і тунелів. Ідеально підходить в садово-городніх господарств.
 • Скваженный (глубинный) насос SQE 2-85 + 60м + пакет пост. давления

  56158.68
  грн.

  Свердловинний (глибинний) насос SQE 2-85 + 60м + пакет пост. тиску

  Насос Grundfos SQE призначений для водопостачання житлових будинків. Застосовують насос SQE також і для перекачування води з резервуарів, зрошувальних гідросистем і невеликих водопровідних станцій. Даний комплект складається з: Глибинний насос марки SQE 2-85 Модуль керування CU 301. Даний модуль спеціально спроектований для свердловинних насосів SQE. Мембранний бак 8л. Кабель 60м.
© ООО "Венед" 1993-2021 Політика конфіденційності Угода користувача Доставка та оплата