Notice: Undefined index: countid in /home/vened/domains/vened.kiev.ua/public_html/ua/view_content.php on line 16
Загальнобудинковий одноструменевий лічильник холодної води мокрого типу Baylan (Байлан) KY1 Ду15 R=160 Клас С (МОКРОХОД)

ru|ua 067-504-93-40

У гору
Загальнобудинковий одноструменевий лічильник холодної води мокрого типу Baylan (Байлан) KY1 Ду15 R=160 Клас С (МОКРОХОД)

Загальнобудинковий одноструменевий лічильник холодної води мокрого типу Baylan (Байлан) KY1 Ду15 R=160 Клас С (МОКРОХОД)


ОТ 869.40 грн.

Загальнобудинковий одноструменевий лічильник холодної води мокрого типу (мокроход) Baylan (Байлан) KY1 застосовується в комерційному, промисловому і комунальному господарстві. Може бути встановлений у вологих приміщеннях, підвалах, в шахтах, з можливістю затоплення до 1 метра! У продажу є лічильники KY1 c номінальним діаметром від Ду15-Ду20.

Фірма Baylan виробляє великий асортимент лічильників води. Вся продукція даної торгової марки має всі необхідні сертифікати якості та зареєстрована в ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ». Ми можемо вам запропонувати лічильники води Фірми  Baylan - квартирні, загальнобудинкові, іригаційні, турбінні та лічильники мокрого типу, так звані мокроходи. Номінальний діаметр лічильників від Ду15 до Ду200 в залежності від конкретної марки. Встановлювати лічильники фірми Baylan можна як вертикально, так і горизонтально, але потрібно уважно читати характеристики, так як деякі марки лічильників встановлюються виключно в горизонтальному положенні . Приєднання також може бути різьбове (муфтове) або фланцеве. Більш докладні характеристик читайте в описі товару. Розглянемо характеристики лічильника марки  KY1 Загальдомовий « Мокроход» лічильник холодної води Baylan KY1  призначений для обліку води. Може бути встановлений у вологих приміщеннях, підвалах, в шахтах, з можливістю затоплення до 1 метра!     Загальдомовий однострйний лічильник холодної води мокрого (Мокроход) типу Baylan (Байлан) KY1 застосовуються в комерційному, промисловому і комунальному господарстві, також встановлюються на питну воду.     В основному лічильники Baylan KY1   використовуються в домовому обліку, обліку, рідин на підприємствах, в офісах, комерційної нерухомості, промислові підприємства, установки на свердловин з великим діапазоном витрат. Застосовується такі лічильники і в суднобудівній промисловості, промислової воді, чистій воді, воді з зворотного осмосу, системах фільтрації.   ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ BAYLAN KY Лічильний механізм сухого типу захищений від попадання вологи, клас герметичності IP68 (затоплення до 1 метра) низький поріг запуску малі втрати тиску оптичний перетворювач. надійність і ремонтопридатність мала монтажна довжина міжповірочний інтервал в Україні: 4 роки  Гарантія 2 роки. Лічильники пройшли сертифікацію в Україні в ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ"

    Загальні технічні характеристики лічильників серії BAYLAN KY              Робоче положення - горизонтальне, вертикальне Діаметри: DN 15-20 Тиск: PN 16 Температура: Tmax = 50 ° C Приєднання - муфтове (різьбове) Метрологічний клас - R = 160 (клас точності С) антимагнітним захист Діапазон робочого тиску - від 0,001 МПа до 1,6 МПа Найменування   Діаметр,  Ду довжина,  мм Р макс. (Бар)  Q3 м / год  Т макс    про З  Тип соедініенія  робоче положення Baylan KY-1 ХВ (Мокроход) 15 110 16 2,5 50 муфтове горизонтальне / вертикальне Baylan KY-1 ХВ (Мокроход) 20 130 16 2,5 50 муфтове горизонтальне / вертикальне  

Подібний товар:
© ООО "Венед" 1993-2021 Політика конфіденційності Угода користувача Доставка та оплата