Notice: Undefined index: countid in /home/vened/domains/vened.kiev.ua/public_html/ua/view_content.php on line 16
Манометр МТ-100М 0-1,6 МРа

ru|ua 067-504-93-40

У гору
Манометр МТ-100М 0-1,6 МРа

Манометр МТ-100М 0-1,6 МРа


95.55 грн.

Манометри призначені для вимірювання надлишкового тиску неагресивних , некристаллизующихся рідин і газів. Доречно їх застосування і використання у промисловості, енергетиці, технологічних системах транспортування рідини і газу, тепло - і газопостачання, різних механізмах і машинах.

                                            Вказівки по експлуатації Діапазони вимірювання надлишкового тиску повинен становити від 25 до 75% діапазону показань. Вакуумметричного - рівним діапазону показань. Манометри з верхньою межею вимірювань понад 6МПа слід монтувати так, щоб вони були звернені тильною стороною до глухої стіни. Підходити до манометру з тильного боку під час роботи не допускається . Монтаж приладів повинен здійснюватися за допомогою гайкового ключа з додатком зусилля на штуцер. При монтажі приладів необхідно провести ущільнення різьбових з'єднань. Зверніть УВАГА , що прикладати зусилля до корпусу приладу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ . Вимірювання тиску гарячої середовища для манометрів необхідно проводити за допомогою спеціальних пристроїв, які знижують температуру до 50 ° С.                                              Технічне обслуговування Технічне обслуговування приладів полягає в : періодичному зовнішньому огляді очищенню від пилу і бруду періодичної калібрування або повірки Функціональне назва приладу має наступне позначення:   МТ-100М  - МТ манометр;   М - металевий корпус;       100 - діаметр корпусу, мм.

                                      Основні технічні характеристики Умовне позначення приладу, межі вимірювання, клас точності вказані на циферблаті. Прилади призначені для експлуатації при температурі навколишнього повітря від мінус 30 ° С до плюс 50 ° С і відносній вологості до 95% при температурі плюс 35 ° С. Ступінь захисту корпусу від проникнення твердих частинок пилу і води по ГОСТ 14254-ІР-40. Манометри застосовуються для вимірювань пульсуючого або швидко змінного тиску, а також в умовах постійних вібрацій, можуть бути заповнені гліцерином як демпфер. Різьба приєднувального штуцера: М12х1,5; М20х1,5; G1 / 4B; G1 / 2B. Розмір квадрата під ключ, мм: 14; 17; 22 Уцінка манометра - повірка стара.

Подібний товар:
© ООО "Венед" 1993-2021 Політика конфіденційності Угода користувача Доставка та оплата