Notice: Undefined index: countid in /home/vened/domains/vened.kiev.ua/public_html/ua/view_content.php on line 16
PROS-04 Віяловий дощуватель без форсунки PRO-Spray

ru|ua 067-504-93-40

У гору
PROS-04 Віяловий дощуватель без форсунки PRO-Spray

PROS-04 Віяловий дощуватель без форсунки PRO-Spray


81.08 грн.

Тривалу і ефективну роботу в самих вимогливих умовах побутових і промислових системах поливу - забезпечує досконала конструкція спринклерних головок Hunter Pro-Spray.

Спринклерні головки Pro-Spray, доступні у варіантах від чагарникової до 30-сантиметрового, мають надійну конструкцію, поліпшену кришечку (яка не протікає навіть при поганому закриття) і міцний, легко настроюється храповий механізм головки, що складається з двох частин. Pro-Spray відмінно працюють з налаштованим соплами Precision Distribution Control ™, фіксованими соплами Pro, а також соплами MP Rotator. Всі моделі оснащені простим у використанні механізмом очищення, який дозволяє очистити башточку дощовиків від забруднень. Pro-Spray також сумісний з з усіма стандартними соплами з внутрішнім різьбленням, що забезпечує високу гнучкість при монтажі. Надійний і створений для роботи у важких умовах Pro-Spray підходить для різноманітного застосування як в комерційних, так і в побутових проектах.  

PROS-04 Загальна висота: 15,5 cm Висота висувної штанги: 10 cm Діаметр штанги: 5,7 cm Діаметр впускного отвору: ? "   Модельний ряд дощовиків Pro-Spray® має посилену конструкцію і міцну кришку для роботи в найвимогливіших умовах експлуатації.  Всі моделі йдуть в комплекті з промивання соплом зручній конструкції для захисту від засмічення. Pro-Spray підходять також всі стандартні сопла з внутрішнім різьбленням інших виробників, що дає додаткову перевагу використання. УЩІЛЬНЮВАЛЬНЕ КІЛЬЦЕ Багатофункціональний ущільнювач, що приводиться в дію перепадом тиску, призначений для запобігання витоків. Ущільнювач, що забезпечує повну відсутність витоків, функціонує при малих значеннях тиску, завдяки. чому можна встановлювати кілька віялових розбризкувачів в одному секторі. Конструкція ущільнювача дозволяє захищати штангу під час роботи розпилювача - при висуненні в нього не потрапляє бруд, завдяки чому штанга не виходить з ладу. ПОСИЛЕНА ПРУЖИНА Лінійка Pro-Stray оснащена посиленою пружиною, яка затягує штангу дощовиків в будь-яких умовах. Запірний клапан PRO-SPRAY Широкий вибір опціональних запірних клапанів для запобігання протікання дощовиків, встановлених знизу сколна, захисту ландшафту від розмивання і економії води. Клапани можуть бути встановлені на заводі, або безпосередньо на місці РЕГУЛЮВАННЯ ТИСКУ 2,1 БАР І 2,8 БАР Висувні дощовики компанії Hunter з регуляторами тиску підходять для будь-яких ландшафтних рішень. PRS30 з коричневою кришкою оптимізує роботу стандартних дощовиків, регулюючи тиск до 2,1 бар. Дождеватель PRS40 c сірою кришкою оптимізований для ефективної роботи з MP Rotator® і на сьогоднішній день є єдиним дощовиків з регулятором тиску до 2,8 бар. ТЕХНОЛОГІЯ FLOGUARD ™ У разі виявлення слетевшей насадки FloGuard знижує потік в розпилювачі до 0,5 м3 / год і генерує струмінь води заввишки ?3 м, що дозволяє уникнути непотрібних витрат води та розмивання ландшафту, а також вчасно виявити несправність. КРИШКА ПОСИЛЕНОЮ КОНСТРУКЦІЇ НЕ протікає під ВИСОКИМ ТИСКОМ Придавливание під колесами техніки та ногами пішоходів, температурні коливання, перепади тиску - все це часто призводить до того, що кришка корпусу починає слабшати і протікати. На більшості корпусів дощовиків встановлені ущільнювальні кільця, тому як тільки кришка слабшає, вона починає протікати. Pro-Spray витримують будь-який тиск і поворот на 360 °, і при цьому залишаються герметичними. характеристики загальні • Застосування: приватний / комерційний полив • Моделі: чагарниковий, 5 см, 7,5 см, 10 см, 15 см, 30 см • Сумісний з усіма моделями сопел з внутрішнім різьбленням • Бічний впуск доступний у версіях 15 см і 30 см • Опціональний запірний клапан може бути встановлений на заводі або безпосередньо на місці • Інноваційний дизайн промивного клапана • Гарантійний період: 5 років

Подібний товар:
    Не зайдено
© ООО "Венед" 1993-2021 Політика конфіденційності Угода користувача Доставка та оплата