Notice: Undefined index: countid in /home/vened/domains/vened.kiev.ua/public_html/ua/view_content.php on line 16
SOIL-CLIK датчик вологості грунту

ru|ua 067-504-93-40

У гору
SOIL-CLIK датчик вологості грунту

SOIL-CLIK датчик вологості грунту


4921.64 грн.

SOIL-CLIK -це система для автоматичного поливу завдяки якої ви отримаєте серйозну економію води, більш здорову кореневу систему і збільшення тривалості життя рослин.

Система вимірює основні показники кліматичних умов і на підставі отриманих даних коригує графік автоматичного поливу для того, щоб заповнити тільки той обсяг води, який фактично необхідний на ділянці. Пристрій ET System легко і просто підключається до пульту управління.  Система вимірює основні показники кліматичних умов і розраховує локальну евапотранспіраціі (сумарна кількість вологи, яку втрачає грунт в результаті випаровування, і рослини в процесі дихання).  Функція Hunter WiltGard ™ призначена для ініціалізації додаткового поливу в тому випадку, якщо система зафіксує екстремальні умови, які можуть завдати шкоди рослинам.

  ОСОБЛИВОСТІ Перевірте рівень вологості з легкістю Вимикає полив при досягненні заданого рівня вологості Байпас сенсора одним дотиком для особливих умов Зовнішній датчіц з низькою напругою, харчується від контролера Проста установка сенсора, до 300 м від контролера Подлюключіте до терміналів для сенсора, або для переривання ланцюга будь-якого 24В контролера для поливу. Ідеальний компаньйон для Solar Sync Гарантійний період: 5 років

Подібний товар:
© ООО "Венед" 1993-2021 Політика конфіденційності Угода користувача Доставка та оплата