Notice: Undefined index: countid in /home/vened/domains/vened.kiev.ua/public_html/ua/view_content.php on line 16
Датчик дощу MINI-CLIK Hunter

ru|ua 067-504-93-40

У гору
Датчик дощу MINI-CLIK Hunter

Датчик дощу MINI-CLIK Hunter


1318.86 грн.

Датчик Mini Clik Hunter – це ефективні, але в теж час і найпростіший спосіб запобігти включення розбризкувачів під час і відразу ж після природних опадів.

Щоб не витрачати зайву воду і неперенасищать грунт зайвої вологою рекомендується використовувати датчики Mini Clik Hunte. Датчик Mini Clik Hunter легко встановити в будь-якій системі автоматичного поливу.  Mini-Clik відключає полив, запланований програмою пульта управління, коли ідентифікує, що йде або недавно пройшов дощ. Це автоматичний процес.Датчік Mini Clik Hunter подаватися не буде під час дощу, але як тільки дощ закінчиться, датчик дозволить пульту управління відновити іригацію в нормальному режимі. Mini-Clik сумісний з усіма пультами Hunter.  

Собене Легко і просто встановлюється в будь-якій системі автоматичного поливу І забрудненню конструкція забезпечує надійність експлуатації  Програмування умов припинення поливу (опади від 3 мм до 25 мм) Включає два екранованих двожильних кабелю довжиною 7,6 м з перетином 0,5 мм 2 (20 AWG), сертифікованих UL  Гарантійний період: 5 років Додатково встановлюється користувачем монтажне кріплення для Mini-Clik® (Парт-номер: SGM)

Подібний товар:
© ООО "Венед" 1993-2021 Політика конфіденційності Угода користувача Доставка та оплата