Notice: Undefined index: countid in /home/vened/domains/vened.kiev.ua/public_html/ua/view_content.php on line 16
Датчик сонячної синхронізації SOLAR-SYNC-SEN

ru|ua 067-504-93-40

У гору
Датчик сонячної синхронізації SOLAR-SYNC-SEN

Датчик сонячної синхронізації SOLAR-SYNC-SEN


3935.02 грн.

Датчик сонячної синхронізації Solar Sync вимірює кількість сонячної радіації і температуру і використовує розрахунок ET для правильної сезонної регулювання

 Рекомендуємо придбати  Solar Sync. Solar Sync - це вдосконалений датчик погоди.   Даний датчик розраховує сумарне випаровування (ET) і щодня коригує програму поливу, задану пультом управління. Датчик сонячної синхронізації  Solar Sync  вимірює кількість сонячної радіації і температуру і використовує розрахунок ET для правильної сезонної регулювання. Пульт управління вносить отримані від датчика  Solar Sync  сезонні коригування і змінює реальний час поливу конкретного дня. Крім того, конструкція Solar Sync включає в себе популярні датчики Rain-Click ™ і Freeze-Clik® Hunter, що забезпечують швидку зупинку поливу в разі дощу і / або заморозків. Solar Sync сумісний з більшістю пультів управління Hunter і може використовуватися як для установки на приватних присадибних ділянках, так і комерційних об'єктах і міських територіях.

Характеристики та особливості * Автоматичне щоденне регулювання запрограмованої тривалості поливу, тобто забезпечує щоденну автоматичне коректування часу роботи. * Можливе використання датчика Solar Sync (без модуля ET) в центральному управлінні IMMS. * Відключення системи в випадок дощу і низькій температурі (заморозків). * В комплект входить скоба для ринви. * Сумісний з усіма контролерами Hunter, що працюють від мережі змінного струму. * У більшості пультів управління недоступна функція програмування безводного вікна.  * Провідні та безпровідні моделі.

Подібний товар:
© ООО "Венед" 1993-2021 Політика конфіденційності Угода користувача Доставка та оплата