Notice: Undefined index: countid in /home/vened/domains/vened.kiev.ua/public_html/ua/view_content.php on line 16
Вертикальний багатоступінчастий відцентровий насос CR 5-18 A-A-A-E-HQQE

ru|ua 067-504-93-40

У гору
Вертикальний багатоступінчастий відцентровий насос CR 5-18 A-A-A-E-HQQE

Вертикальний багатоступінчастий відцентровий насос CR 5-18 A-A-A-E-HQQE


ОТ 36095.01 грн.

Насос CR 5-18 A-A-A-E-HQQ являє собою вертикальний багатоступінчастий відцентровий насос. Конструкція насосів СR, а саме конструкція «Ін-лайн», що дозволяє встановлювати їх в горизонтальних однотрубних системах, в яких напірний і всмоктуючий патрубки розташовані в одній площині і мають однаковий діаметр всмоктувального та напірного патрубка, що відповідно забезпечує компактність насосної системи.
Скидка 22% Поспеши, осталось: 39 Дней

Насоси CR Призначені для перекачування різних рідин від питної води до хімікатів. Залежно від рідини, що перекачується, насоси CR поставляються в різних виконаннях. А завдяки широкому діапазону продуктивності і наявності різноманітних виконань дані насоси можуть застосовуватися в різних насосних системах. Насос CR 5-18 AAAE-HQQE  складається з 2-х ОСНОВНИХ частин  - Електродвигуна Grundfos, розробленого відповідно до європейських стандартів і - насосної частини, яка складається з гідравлічних компонентів поліпшеної конструкції, різних типів з'єднань, циліндричного кожуха, головної частини і різних інших компонентів. Головна частина і основа насоса з чавуну - всі інші контактують з рідиною, що перекачується деталі з нержавіючої сталі. Картриджні ущільнення вала забезпечує високу надійність, безпечне використання і легкий доступ для обслуговування. Обертання передається через роз'ємну муфту.  Насос CR 5-18 AAAE-HQQE оснащений асинхронним 3-фазним електродвигуном на лапах, з повітряним охолодженням. Області застосування: ВОДОПОСТАЧАННЯ - фільтрація і перекачування на водопровідних станціях. - станції третього підйому. - підвищення тиску і водопровідних мережах. - підвищення тиску в багатоповерхових будинках, готелях і т.д. - підвищення тиску в промислових системах. ПРОМИСЛОВІСТЬ                      підвищення тиску   * Системи водоочищення     * Системи промивки та очистки       * автомийки            * Системи пожежогасіння                            перекачування рідин     *  Системи охолодження і кондиціонування повітря (холодоагенти)   * Системи живлення котлів і конденсації   * Верстати (охлаждающе-мастильні речовини)                            перекачування   * Масла і спирти   * Гліколь і холодоагенти                                     водоочищення     * сепаратори                                     іригація * Зрошення полів (затоплення) * Спринклерне зрошення    * крапельне зрошення                  

  рідина: Робоча рідина:   вода Діапазон температур рідини:   -20 .. 120 ° C Температура рідини:   20 ° C Густина:   998.2 кг / м?

Подібний товар:
© ООО "Венед" 1993-2021 Політика конфіденційності Угода користувача Доставка та оплата