Notice: Undefined index: countid in /home/vened/domains/vened.kiev.ua/public_html/ua/view_content.php on line 16
Антивібраційна вставка муфтова (Компенсатор гумовий) DKК-10 DN40

ru|ua 067-504-93-40

У гору
Антивібраційна вставка муфтова (Компенсатор гумовий) DKК-10 DN40

Антивібраційна вставка муфтова (Компенсатор гумовий) DKК-10 DN40


619.98 грн.

Антивібраційна вставка муфтова (Компенсатор гумовий) DKК-10 знижує рівень вібрації і шуму. Погращение вібрації за рахунок надійної конструкції і хімічного складу матеріалу, з якого виготовлений компенсатор, дозволяють застосовувати його для систем теплопостачання і водопостачання та інших трубопроводах з тиском Рмакс 16 бар. Вибровставку можна застосовувати на вакуумі до 700 мм рт. ст. Застосовується на всмоктувальних і нагнітальних системах. Доступні розміри DN 32 (1 1/4") - DN 50 (2")

Антивібраційна вставка муфтова (Компенсатор гумовий) DKК-10 Ду 40сніжает рівень вібрації і шуму. Погращеніе вібрації за рахунок надійної конструкції і хімічного складу матеріалу, з якого виготовлений компенсатор, дозволяють застосовувати його для систем теплопостачання і водопостачання мпрочіх трубопроводах з максимальним робочим тиском 16 бар. Вибровставка можна застосовувати на вакуумі до 700 мм рт. ст. Застосовується на всмоктуючих і нагнітальних системах. Гумові компенсатори проізводятсятся з міцного термостійкого матеріалу. Це дозволяє їх застосовувати в системах гарячого водопостачання. Також гумові вібровставки завдяки своїй гнучкій конструкції здатні поглинати вібрації в будь-якій площині і ліквідувати шум. - Поглинають подовження і стиснення, які викликаються температурними змінами, компенсують бічні і кутові зміщення. - Запобігають гідравлічні удари. - Простий і легкий монтаж за рахунок рухомих фланців.  - Немає необхідності в прокладках і ущільненнях.

Антивібраційна вставка муфтова (Компенсатор гумовий) DKК-10- Матеріали: Спеціальниая синтетична гума. З'єднання: муфтові роз'ємні з'єднання з вуглецевої сталі St. 37.2. Номінальний діаметр: DN 32 (1 1/4 ") - DN 50 (2"). Макс робочий тиск: 16 бар. Діапазон температур: від -10 ° С до + 90 ° C. Застосування компенсатора гумового муфтового - Насоси - Сильфон - Вентилятори - Віброгасники - Кулери  - Градирні - Компресори повітряні - Системи кондиціонування і вентиляції - Хімічні, нафтохімічні і промислові трубопроводи - Енергетичні станції  - Металургійна промисловість - Верфі, суднобудівна промисловість - Целюлозно-паперова промисловість

Подібний товар:
© ООО "Венед" 1993-2021 Політика конфіденційності Угода користувача Доставка та оплата