Notice: Undefined index: countid in /home/vened/domains/vened.kiev.ua/public_html/ua/view_content.php on line 16
Свердловинний насос SQ2-85 (глибинний насос) Grundfos

ru|ua 067-504-93-40

У гору
Свердловинний насос SQ2-85 (глибинний насос) Grundfos

Свердловинний насос SQ2-85 (глибинний насос) Grundfos


ОТ 23316.38 грн.

3" багатоступінчастий свердловинний насос для водопостачання житлових будинків, перекачування води з резервуарів, зрошувальних гідросистем і невеликих водопровідних станцій. Насос з "плаваючими" колесами, кожне з яких має свій підшипник карбід вольфраму/кераміка. Характеристики насоса: плавний пуск, захист від сухого ходу, захист від реверсу осьового зсуву, перенапруги та падіння напруги, захист від перевантаження і перегріву. Однофазний електродвигун з постійним магнітом забезпечує оптимальну ефективність у широкому діапазоні потужностей. Електродвигун поставляється зі знімним кабельним з'єднувачем.
Скидка 22% Поспеши, осталось: 34 Дней

Насоси серії SQ призначені як для тривалого режиму експлуатації, так і для роботи в режимі повторно-короткочасних включень в абсолютно різних областях: Для водопостачання  житлових будинків  Для невеликих  водопровідних станцій  Для зрошувальних  гідросистем  Для перекачування води з  резервуарів Особливості насосів:  ? Наявність захисту від роботи в суху ? Високий ККД насоса і електродвигуна ? Дуже висока зносостійкість ? Наявність захисту від реверсу осьового зсуву ? Наявність функції плавного пуску ? Захист від перенапруги і падіння напруги ? Захист від перевантаження ? Захист від перенагрівання ? корпус і двигун насоса виконані з нержавіючої сталі ? трижильний кабель електроживлення Особливості монтажу:  Насоси SQ можуть встановлюватися в вертикальному або горизонтальному положенні, а також можуть монтуватися похило. (ОДНАК насос ніколи не повинен встановлюватися нижче горизонтальної площини щодо положення електродвигуна.) Конструкція  насосів SQ зручна в технічному обслуговуванні, так як передбачає: ? Наявність зворотного клапана з пружиною ? Простоту поводження з насосом, так як маса його незначна ? Використання для колодязів / свердловин, мінімальний діаметр яких становить 3 » ? Експлуатацію тільки від перемикача вмикання / вимикання і відсутність додаткових пускових пристроїв Якщо насос встановлюється горизонтально, рекомендується застосовувати насос з захисним кожухом на всмоктуванні, щоб: o Забезпечити достатню швидкість потоку уздовж електродвигуна і тим самим достатній його охолодження o Захистити електродвигун від відкладень в ньому піску або бруду.

Технич. Частота обертів 10700 об / м Номінальна витрата 2 м? / год номінальний напір 88 м Дані на табличці електродвигуна CE, UL, CUL Допуск на робочі хар-ки ISO9906 діє до: 2012 3B номер насоса 96080395 Сходинки 5 Модель B клапан насос з вбудовано. обратн. клапаном матеріали насос Polyamide / Нерж. сталь насос DIN W.-Nr. 1.4301 насос AISI 304 Робоче колесо поліамід електродвигун Нержавіюча сталь електродвигун DIN W.-Nr. 1.4301 електродвигун AISI 304 монтаж вихід насоса Rp 1 1/4 Мінімальний діаметр свердловини 76 мм Технич. Частота обертів 10700 об / м Номінальна витрата 2 м? / год номінальний напір 88 м Дані на табличці електродвигуна CE, UL, CUL Допуск на робочі хар-ки ISO9906 діє до: 2012 3B номер насоса 96080395 Сходинки 5 Модель B клапан насос з вбудовано. обратн. клапаном матеріали насос Polyamide / Нерж. сталь насос DIN W.-Nr. 1.4301 насос AISI 304 Робоче колесо поліамід електродвигун Нержавіюча сталь електродвигун DIN W.-Nr. 1.4301 електродвигун AISI 304 монтаж вихід насоса Rp 1 1/4 Мінімальний діаметр свердловини 76 мм нетто вага 5.5 кг повна вага 6.2 кг обсяг упаковки 0.01 м?

Подібний товар:
    Не зайдено
© ООО "Венед" 1993-2021 Політика конфіденційності Угода користувача Доставка та оплата