Notice: Undefined index: countid in /home/vened/domains/vened.kiev.ua/public_html/ua/view_content.php on line 16
Циркуляційний насос Alpha2 25-40

ru|ua 067-504-93-40

У гору
Циркуляційний насос Alpha2 25-40

Циркуляційний насос Alpha2 25-40


ОТ 6484.31 грн.

Оптимально підходить для системи «Тепла підлога» . Вбудована функція AutoAdapt автоматично налаштовує робочі характеристики насоса під параметри системи, з урахуванням розміру опалювальної системи і навантаження.
Скидка 15% Поспеши, осталось: 39 Дней

Вдосконалений новітній невеликий циркуляційний насос ALPHA2 дає чудову економію електрики і вважається чудовим предпочтеніемс метою опалення, кондиціонування і охолодження з помірними температурами охолодження згідно 2 ° C. З новітнім ALPHA2 можливо більш не хвилюватися важкими опціями насоса. Досить визначити електронасос і зберегти фабричні опції в порядку AUTOADAPT. Новітній ALPHA2 автоматом вивчить умови опалення, відшукає відповідні опції і продовжить коригувати власну службу в зв'язку з необхідними змінами. Застосування Компанія GRUNDFOS привнесла ряд істотних змін в проектування, що дозволяють для вас відтепер застосовувати новітній ALPHA2 з метою охолодження з помірними температурами охолодження до 2 ° C. Дане позначає, то що новітній ALPHA2 ніяк не тільки гарантує необхідності опалення, а крім того аж до 90% ваших потреб в кондиціонуванні атмосфери і охолодження. Новітній ALPHA2 з корпусами снекорродірующей почали крім того здатний застосовуватися в концепціях теплого водопостачання. Насос GRUNDFOS ALPHA2 підійде з метою: Систем з безперервним градом або градом змінюється однотрубних систем двотрубному систем Опалення підлоги Рециркуляція електропобутової концепції ГВП Систем, з метою яких, потрібно скорочення виробни в нічний період. енергоефективність: Компанія Grundfos утримує і схвалює суворі законодавчі умови до продуктивності насосів, так само як долістабільной діяльність з метою зниження рахунків через електричну енергію та збільшення пріродоохраннойраціональності. І я з гордістю говоримо, то що новий ALPHA2 - таким чином адже, так само як і його попередники - випереджає власне період. Відповідно до законів EuP показник енергетичної продуктивності (ІЕЕ) зобов'язаний бути менше 0,23 в 2015 р .. Новітній ALPHA2 з ІЕЕ <= 0, ЯТНАДЦЯТЬ значно випереджає дані єдині зразки, внаслідок чого хтось взяв особисту участь в родеGrundfos Blueflux® і з числа продукту з значним ступенем енергоефективності. Особливості та гідності Найкращі технічні характеристики з віддачею, перед веде в ринку Кращі технічні характеристики з віддачею, перед веде в ринку (ІЕЕ

       Основні атрибути Виробник   Grundfos Максимальний напір   4.0 (м) Пропускна здатність   2.2 (куб. М / год) Споживана потужність   22.0 (Вт) Напруга мережі     220 ~ 240 В Якість води   Чистий Максимальна температура робочої рідини   110.0 (град.)                                 Конструктивні особливості Установка насоса   Горизонтальна / вертикальна Тип ротора   "Мокрий"

Подібний товар:
    Не зайдено
© ООО "Венед" 1993-2021 Політика конфіденційності Угода користувача Доставка та оплата