ru|ua 067-504-93-40

У гору

Угода користувача


1. На цій сторінці описані умови, які регулюють правила відносини сторін, а саме, ТОВ «Венед» з одного боку і Користувачами сайту https://ua.vened.kiev.ua/, (далі - «Сайт») з іншого боку. < br>
3. Користувачем визнається будь-яка фізична або юридична особа, яка заходить на сайт, незалежно від факту реєстрації.

4. Якщо Ви вирішили користуватися Сайтом, додатками Сайту, і іншими офіційними групами, паблік, каналами в соц мережах і месенжерамі, Ви даєте згоду на дотримання всіх умов, викладених в цій Угоді.

5. Реєстрація на Сайті відбувається за допомогою реєстрації. Інформація повинна бути правдивою. У випадки фальсифікації даних аккаунт буде заблокований до з'ясувань обставин. В результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.

6. Користувач гарантує, що при використанні Сайту не здійснює і не буде здійснювати будь-яких дій, спрямованих на обхід технічних засобів захисту від несанкціонованого використання, перегляду / прослуховування, копіювання Контенту, зокрема, системи територіального обмеження доступу до перегляду Контенту по IP- адресами, а також будь-яких інших дій, спрямованих на зміну функціональних характеристик, дестабілізацію роботи Сайту.

7. Для здійснення платежів і оплати за пакет послуг, на Сайті використовується платіжна система Liqpay https://www.liqpay.ua/.

8. Беручи умови справжнього користувальницької угоди, ви підтверджуєте згоду з умовами Політики Конфіденційності.

10. Матеріали цього сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

11. Матеріали і послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Венед не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. Венед в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті Венед не зобов'язаний оновлювати їх. Венед ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

12. Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною , соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення Венед може видаляти без вашого на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Венед не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.© ООО "Венед" 1993-2021 Політика конфіденційності Угода користувача Доставка та оплата