ru|ua 067-504-93-40

У гору

Політика конфіденційності


1. В рамках цієї Угоди під "персональними даними Користувача" розуміються:
- персональна інформація, яку Користувач надає про себе самостійно при реєстрації (створення облікового запису) або в процесі використання Сайту або Сервісів, інша інформація надається Користувачем на його розсуд.
- дані, які автоматично передаються Сервісів в процесі їх використання за допомогою встановленого на пристрої Користувача програмного забезпечення, в тому числі IP-адреса, інформація з cookie, інформація про браузер Користувача (або іншої програми, за допомогою якої здійснюється доступ до Сервісів), час доступу, адреса запитуваної сторінки.

2. Сайт має право запросити у Користувача за допомогою Сайту або Сервісів його персональні дані, а Користувач має право надати такі дані.

3. Добровільна реєстрація Користувача на Сайті означає повну згоду на автоматизовану, а також без використання засобів автоматизації, обробку і використання своїх персональних даних, наданих Сайту, а так само несе відповідальності за достовірність наданих даних. Обробка і зберігання персональних даних Користувача здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

4. Сайт збирає і зберігає тільки ті персональні дані, які необхідні для надання Послуг і надання послуг, які можуть бути використані в наступних цілях:
- ідентифікація Користувача на Сайті і надання персоналізованих Сервісів;
- зв'язок з Користувачем, в тому числі напрямок повідомлень, запитів та інформації, що стосуються використання Сервісів, надання послуг, а також обробка запитів і заявок від Користувача;
- загальні відомості по переміщенням на Сайті для оптимізації контенту.

5. Сайт зберігає конфіденційність персональної інформації Користувача, крім випадків добровільного надання їм інформації про себе для загального доступу необмеженому колу осіб при використанні окремих Сервісів, в тому числі і сторонніх (наприклад, liqpay, Facebook, Twitter, Instagram і т.п.), Користувач погоджується з тим, що певна частина його персональної інформації а саме ім'я користувача, прізвище та аватар (фотографія або картинка) стає загальнодоступною. Користувач усвідомлює, що в разі авторизації на Сайті, на нього поширюються правила і умови відповідних соціальних мереж, в тому числі в частині обробки та використання персональних даних та забезпечення їх конфіденційності.

6. Сайт має право передати персональну інформацію Користувача третім особам в наступних випадках:
- Користувач висловив свою згоду на подібну дію;
- передача необхідна в рамках використання Користувачем певного Сервісу або для надання послуги Користувачеві;
- з метою виконання вимог законодавства або рішень суду, для захисту прав і законних інтересів Сайту, захисту особистої безпеки користувачів Сайту.
Веб-сайт не передає персональну інформацію третім особам в сфері маркетингу, піару, послуг крім вищевказаних випадків.

7. Сайт може передати персональні дані для аутентифікації / авторизації в сторонніх сервісах, соц мережах, паблік і каналах в разі якщо користувач добровільно скористається кнопкою або формою на Сайті, даних сервісах, соц мережах, паблік і каналах.

8. Користувач може в будь-який момент змінити надану їм персональну інформацію, а також видалити її в рамках певного облікового запису. Щоб видалити обліковий запис може спричинити неможливість використання деяких Сервісів.

9. Сайт вживає необхідних організаційних і технічних заходів для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення.

10. Сайт не контролює і не несе відповідальність за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти по посиланнях, доступним на Сайті. Користувач повинен самостійно ознайомитися з умовами захисту персональних даних на таких сайтах.


© ООО "Венед" 1993-2021 Політика конфіденційності Угода користувача Доставка та оплата