ru|ua 067-504-93-40

У гору

Підбір насосів Grundfos


      Підбір насосів ГРУНДФОС найкраще доручити досвідченим фахівцям, які добре знають переваги і недоліки всіх типів насосів GRUNDFOS і можуть зробити правильний і оптимальний вибір для Ваших конкретних умов і завдань.


      Насос  - це інженерне обладнання і підходити до придбання насоса, як до покупки праски або чайника, означає втягнути себе в безперервну низку проблем, починаючи від незадовільного функціонування і закінчуючи замінами або дорогими ремонтами. Отже, якщо необхідний побутовий або промисловий насос подавайте такі вихідні дані:


  1. призначення

          - Водопостачання (холодне або гаряче)

          - опалення або кондиціонування

          - водовідведення або каналізація

          - полив

          - водоочистка

          - технологія

  1. Необхідні робочі характеристики:

           - Продуктивність, м3 / год (л / хв)

           - Напір, атм (м. В. Ст.)

  1. Умови роботи

           - Джерело водопостачання

           - Працює на рідинах

           - температура перекачується середовища

           - площа опалювального приміщення

           - відстань і висота підйому (водовідведення)


      Промислові насоси Грундфос вимагають глибокого і ретельного підбору на підставі інженерних і проектних даних, тому звертайтеся до наших фахівців, які мають досвід експлуатації, сервісу і ремонту практично всіх типів насосного обладнання.


      Коротко по вибору насосів GRUNDFOS для побутових цілей.  ВОДОПОСТАЧАННЯ


      - Традиційні насосні станції JP, JPB для підвищення тиску і водопостачання з мережі, свердловин, колодязів до 8 метрів до глибини дзеркала води, резервуарів, поливу в автоматичному і ручному режимі. Надійні, прості в експлуатації і ремонтопрігодни.


      - Станції автоматичного водопостачання MQ, SCALA - сучасний високотехнологічний продукт. Відрізняються безшумною роботою, інтелектом і енергоефективністю.


      - UPA15-90, UPA15-120  - підвищення тиску для водонагрівачів, газових колонок, котлів, душових кабінок і т. П.


     - Для циркуляції води в системах гарячого водопостачання UP15-14B PM, COMFORT15-14BXA PM, UPS_N.


      - Для свердловин SQ, SQE - високотехнологічний, надійний насос за справедливою ціною. Для більш глибоких і продуктивних свердловин SP  - насос, який має прекрасну конструкцію, що сприяє довговічною і стабільній роботі.


      - Для колодязів  - SB, SBA з можливістю автоматичної роботи і водозабором з поверхні води через поплавок.


      - Насоси CR, CRE, CM, CME  використовуються там, де потрібні більш високі параметри по продуктивності або напору для водопостачання, водоочищення, поливу і т. П. Відмінна конструкція, тривалий ресурс і ремонтопридатність. Можливість частотного регулювання та автоматизація забезпечують енергоефективність та оптимальну адаптацію насосів до конкретної експлуатаційної системі. ОПАЛЕННЯ І КОНДИЦІОНУВАННЯ


  • Насоси UPS, ALPHA, MAGNA  - циркулятори для невеликих систем нагріву / охолодження. Всі циркуляційні насоси від простих і традиційних до більш інтелектуальних відрізняються надійністю і здатні оптимальним чином забезпечувати комфорт.
  • TP / TPE  - циркулятори для систем з більшою ємністю.


 ВОДОВІДВЕДЕННЯ, ДРЕНАЖ, каналізація


  • Для примусового водовідведення в побутових умовах широко застосовуються каналізаційні установки СОЛОЛІФТ (Sololift) для унітазів, умивальників, душа, біде або пральних машин. Залежно від потреб і умов вибирається потрібна модель.
  • Для водовідведення стічних і брудних вод з колодязів, резервуарів, приямків використовують насоси KP, AP, UNILIFT CC, APG.
  • Для відкачування забруднених вод і фекальних стоків, в тому числі і в напірну каналізацію відмінно підходять насоси серії SEG з автоматичною муфтою і шафою керування.

      Насос  - це основний елемент будь-якої гідравлічної системи. Правильний підбір, монтаж і експлуатація насоса з використанням необхідної обв'язувальної арматури, аксесуарів, шаф управління і захисту забезпечить необхідний функціонал, комфортну, тривалу і безперебійну роботу.


      Насос повинен бути підібраний з урахуванням всіх індивідуальних особливостей системи і експлуатуватися в правильних умовах, відповідно до своїх технічних характеристик.


      Наші сервісні фахівці можуть вирішити також питання ремонту і технічного обслуговування насоса в разі такої необхідності, підібрати правильну оригінальну запчастину або розхідник.

© ООО "Венед" 1993-2021 Політика конфіденційності Угода користувача Доставка та оплата